Aya Jabir/Infobox: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 21: | Line 21: | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Path:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Path:''' | ||
|style="text-align:left"| Moros | |style="text-align:left"| Moros | ||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Legacy:''' | |||
|style="text-align:left"| [[Mage/Theme/Legacies/Emissaries_of_Renewal|Emissaries of Renewal]] | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Order:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Order:''' |
Revision as of 00:13, 21 June 2024
|