Tanya/Infobox: Difference between revisions
< Tanya
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 4: | Line 4: | ||
{| align="center" | {| align="center" | ||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Currently Known As:''' | ||
|style="text-align:left"| Anthony | |style="text-align:left"| Anthony Ricci | ||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Shadow Name:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Shadow Name:''' | ||
|style="text-align:left"| '''Azazel''' | |style="text-align:left"| '''Azazel''' | ||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Path:''' | |||
|style="text-align:left"| Mastigos | |||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Order:''' | |||
|style="text-align:left"| Nameless | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Age:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Age:''' | ||
Line 16: | Line 22: | ||
|style="text-align:left"| 5'9" | |style="text-align:left"| 5'9" | ||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Major:''' | ||
|style="text-align:left"| | |style="text-align:left"| Religious Studies | ||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Faith:''' | ||
|style="text-align:left"| | |style="text-align:left"| Catholic | ||
|} | |} | ||
|} | |} |
Latest revision as of 05:32, 23 June 2020
|