Keaton Miller/Infobox: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
(Created page with "{| align="center" |- | valign=top | {| align="center" |- |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Full Name:''' |style="text-align:left"| Keaton "Keats" Miller |- |st...") |
No edit summary |
||
Line 30: | Line 30: | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Tribe:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Tribe:''' | ||
|style="text-align:left"| Ghost Wolf | |style="text-align:left"| Ghost Wolf | ||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Model:''' | |||
|style="text-align:left"| Maggie Duran | |||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Player:''' | |||
|style="text-align:left"| chacodog | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
|} | |} |