Daniel Hawthorne/Infobox: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 36: | Line 36: | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Covenant:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Covenant:''' | ||
|style="text-align:left"| Ordo Dracul | |style="text-align:left"| Ordo Dracul | ||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Family:''' | |||
|style="text-align:left"| Touati | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Coterie:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Coterie:''' |
Revision as of 20:40, 21 March 2020
|